Oferujemy Państwu dwu-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,10 m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w północnej części miasta. Budynek wielorodzinny IV kondygnacyjny wzniesiony w technologii uprzemysłowionej – wielka płyta.
Przedmiotowy lokal mieszkalny składa się: z dużego salonu z bezpośrednim wyjściem na balkon, sypialniami, jasnej otwartej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Pomieszczenia są przestronne, doświetlone, ustawne. Wejście do poszczególnych pomieszczeń z przedpokoju co powoduje, że lokal jest funkcjonalny. Okna PCV z szybą zespoloną, tynki wewnętrzne cementowo wapienne zatarte na gładko. Ściany wykończone gładzią gipsową, malowane farbą emulsyjną, w łazience licowane płytkami ceramicznymi starszego typu. Posadzki cementowe wykończone panelami podłogowymi w pokojach, kuchni wykładzina zmywalna, w przedpokoju oraz łazience licowane płytkami ceramicznymi. Ogrzewanie lokalu z sieci, rozprowadzenie ciepła rurami stalowymi zakończone grzejnikami żeliwnymi.
Dobra lokalizacja, zapewnia łatwy i szybki dostęp do centrum miasta, w pobliżu szkoła podstawowa nr 2 Stan techniczny widoczny na zdjęciach.
Czynsz do wspólnoty wynosi 418 zł/mc. wraz z funduszem remontowym i co + woda i śmieci (liczone na liczbę lokatorów).
Instalacje:
– wodna,
– kanalizacyjna,
– gazowa
– elektryczna,
– C.O. (z sieci),
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ
Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą kredytowym, który bezpłatnie sprawdzi Twoją zdolność kredytową oraz przedstawi i porówna ofertę kredytów hipotecznych w 25 bankach.
Zapraszamy do naszego biura lub skontaktowania się z nami w celu oglądnięcia nieruchomości i poznania szczegółów oferty.
DORADZTWO NIERUCHOMOŚCIOWE
JACEK PODOLIŃSKI
46-200 KLUCZBORK, UL. KRÓTKA 1
TEL./FAX 77 414 41 00
Nota prawna:
Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC
Compare listings
Porównać